У середу, 16 жовтня, відбулися поєдинки 6 туру Першої ліги ДЮФЛУ серед юнаків вікової категорії U-19. У рамках звітного ігрового дня ФК "Динамо" (Львів) на виїзді зустрічався з ФК "Буковина" (Чернівці).

Перед звітним двобоєм багацько "динамівців", безперечно, пригадували відповідний супердвобій минулого сезону. Нагадаємо, минулоріч, теж на виїзді, "львів'яни" зіграли у видовищну нічию 4:4 з "буковинцями". На схожий гру чекали вболівальники, на перемогу виключно налаштовувались наші гравці.

Протистояння розпочалося доволі жваво. М'яч не затримувався у центральній частині поля, а колективи використовували різні методи, аби засмутити голкіперів команди суперника. Тим не менш, сфера того дня у гості до воріт якоїсь із команд заходити не мала великого бажання. Як би там не було, але перший тайм завершився з мінімальною перевагою у рахунку для господарів. "Буковина" скористалася однією зі своїх небагаточисленних нагод, аби відзначитись. "Жовто-чорні" розвинули разючу контратаку та відкрили лік забитим голам у грі.

У другому таймі складалося таке враження, що одна команда забити не могла, а інша - до переду не дуже і рвалася. Гадаємо, самі розумієте, хто у якій ролі виступав. "Динамівці" дуже непогано виглядали, але свій гольовий момент до завершення матчу так і не знайшли. Власне тому, мінімальна поразка з рахунком 1:0 для "Динамо".

"Не буду якось дуже дорікати своїм футболістам за поразку. Ми переважали суперника протягом більшості ігрового часу. Так інколи стається. Не забили ми, довелося згодом виймати самим. Це футбол, гра. Тут інколи так буває. Продовжуємо працювати і дотримуватись свого плану розвитку команди", - зазначив наставник ФК "Динамо" (Львів) (U-19) Дмитро Фіалка опісля зустрічі з ФК "Буковина" (Чернівці) (U-19).

Прес-служба ФК "Динамо" (Львів)

ТУРНІРНА ТАБЛИЦЯ

РЕЗУЛЬТАТИ МАТЧІВ

Наступні матчі

Facebook-сторінка

Останні матчі

ФК Кристал U-15 (Чортків) - Динамо U-15 (Львів)

ФК Кристал U-15 (Чортків) - Динамо U-15 (Львів)

ФК Кристал U-17 (Чортків) - Динамо U-17 (Львів)

ФК Кристал U-17 (Чортків) - Динамо U-17 (Львів)

Динамо U-19 (Львів) - ДЮФК

Динамо U-19 (Львів) - ДЮФК "Ніка-05" U-19 (Івано-Франківськ)