У неділю, 22 вересня, відбудуться матчі 3 туру у Першій лізі ДЮФЛУ серед юнаків вікових категорій U-15 та U-17. У рамках звітного ігрового дня ФК "Динамо" (Львів) обома командами прийматиме ФК "Калуш".

Після минулотижневої подорожі до Закарпаття у "динамівських" фанатів були змішані враження. Справа в тім, що наші команди зіграли з точністю до навпаки проти своїх опонентів - ДЮШФ "Зінедін". Якщо "Динамо" (Львів) (U-15) перемогли 0:2, то їхні старші колеги поступилися з таким самим рахунком. Власне тому, увесь тиждень наші хлопці тримали в голові уже свого наступного суперника і наполегливо готувалися до зустрічі з ним.

ФК "Калуш" не потребує зайвого представлення. Нещодавно клуб з Івано-Франківщини набув професійного статусу та виступає у Другій лізі України з футболу. Гадаємо, не варто пояснювати, який акцент роблять на розвиток академії професійні команди. Власне тому, починаючи з поточного сезону, "Калуш" буде наполегливо буцатись за результат і у Першій лізі ДЮФЛУ.

Якщо зупинятися конкретно на кожній команді "смугастих" із вищезазначених вікових категорій, то можна помітити полярні результати. Якщо калуський колектив U-15 наразі очолює турнірну таблицю своєї вікової групи, то ФК "Калуш" (U-17) наразі позитивною серією похизуватись не може, адже має у своєму активі лише один заліковий пункт. Тим не менш, особливої уваги на статистику наразі звертати не потрібно. Усі команди лише вкочуються до нового сезону і поступово набирають форму. На кожен бій слід виходити максимально зарядженими і наші хлопці це теж розуміють. Саме тому, недільного дня на стадіоні "Динамо" у Львові буде справді битва, буде протистояння, буде видовищно. Віримо, що повернення на рідний стадіон зіграє тільки на руку "львів'янам".

Варто відзначити, що поєдинок вікової категорії U-17 розпочнеться о 12:00. Команди вікової групи U-15 розпочнуть свою зустріч о 14:00.

Хочемо додати, що обидва матчі можна буде переглянути в режимі LIVE на нашому YouTube-каналі. Посилання на прямі трансляції з'являться також на нашій сторінці у мережі Facebook.

Заряджені на результат!

Прес-служба ФК "Динамо" (Львів)

ТУРНІРНА ТАБЛИЦЯ

Наступні матчі

Facebook-сторінка

Останні матчі

ФК Кристал U-15 (Чортків) - Динамо U-15 (Львів)

ФК Кристал U-15 (Чортків) - Динамо U-15 (Львів)

ФК Кристал U-17 (Чортків) - Динамо U-17 (Львів)

ФК Кристал U-17 (Чортків) - Динамо U-17 (Львів)

Динамо U-19 (Львів) - ДЮФК

Динамо U-19 (Львів) - ДЮФК "Ніка-05" U-19 (Івано-Франківськ)