У неділю, 15 вересня, відбудуться поєдинки 2 туру Першої ліги ДЮФЛУ серед юнаків вікових категорій U-15 та U-17. У рамках звітного ігрового дня ФК "Динамо" (Львів) обома командами вирушить на виїзд до ужгородського клубу "Зінедін".

Після стартового домашнього ривка у новий офіційний сезон "динамівці" не збираються втрачати ігрового запалу. До виїзду на Закарпаття "львів'яни" наполегливо готувалися впродовж цілого тижня. Наступний "суперник" - ДЮШФ "Зінедін" (Ужгород). Майбутні опоненти наших хлопців - доволі знані гравці на всеукраїнській арені дитячо-юнацького футболу. Кумири видатного французького володаря "Золотого м'яча" славляться не тільки іменем на емблемі клубу. У "Зінедіна", попри юний вік команди, досить чітко вибудовано структуру дитячої академії. Окрім того, "закарпатці" - завсідники різноманітних престижних змагань, звідки нерідко повертаються з металевими нагородами.

Якщо детальніше зупинятися на фактах, які безпосередньо стосуються команд U-15 та U-17 "Зінедіна", то матимемо красномовну інформацію, глянувши лишень на результати стартового туру за участі клубу з Ужгорода. "Зінедін" (U-17) у попередньому турі, продемонструвавши класну гру, здолав непоступливий ФК "Калуш" з рахунком 2:1. У матчі ж "Зінедін" (U-15) - "Калуш" (U-15) взагалі було зафіксовано гольову зливу. "Закарпатці" поступилися 3:4, але своїм перфоменсом точно запам'яталися. Окрім того, можна зробити висновок, що вдома "Зінедін" нікому з гостей червоної доріжки стелити не буде. Власне тому, в обох протистояннях з "Динамо" очікуємо щільної гри.

В будь-якому випадку "динамівська" сім'я завжди тримає кулаки за своїх! Цього разу будемо вболівати на відстані, втім, від того не менш палко.

Дуель вікової категорії U-17 розпочнеться о 12:00. Команди U-15 вийдуть на смарагдовий газон о 14:00.

Вперед до бою!

Прес-служба ФК "Динамо" (Львів)

ТУРНІРНА ТАБЛИЦЯ

РЕЗУЛЬТАТИ МАТЧІВ

Наступні матчі

Facebook-сторінка

Останні матчі

ФК Кристал U-15 (Чортків) - Динамо U-15 (Львів)

ФК Кристал U-15 (Чортків) - Динамо U-15 (Львів)

ФК Кристал U-17 (Чортків) - Динамо U-17 (Львів)

ФК Кристал U-17 (Чортків) - Динамо U-17 (Львів)

Динамо U-19 (Львів) - ДЮФК

Динамо U-19 (Львів) - ДЮФК "Ніка-05" U-19 (Івано-Франківськ)