Сьогодні, 13 липня, свій День народження відзначає президент ФК "Динамо" (Львів) Ярослав Біць. З цієї нагоди уся "динамівська" сім'я палко вітає уродинника та дарує йому найщиріші побажання.

Перш за все, зичимо міцного, спортивного здоров'я, яке завжди було, є і буде головним достатком для кожного. Нехай щастить у кожному епізоді багатосерійного серіалу з назвою "Життя". Бажаємо, аби ентузіазм та завзяття ніколи не згасали у Ваших діях. Навіть якщо на життєвій стежині з'явиться розпуття, нехай воно не стане для Вас перешкодою та неприємним сюрпризом. Бажаємо, щоб усмішка завжди прикрашала обличчя, а доля дарувала якомога більше аргументованих приводів, аби усміхнутись. Зичимо, аби ви отримували задоволення від того, що робите та плануєте втілити у життя. Нехай добробут не покидає Вашої оселі, а тепло родинного вогнища завжди заряджає енергією на нові звершення. Любові, радощів та сімейної злагоди.

Нехай Господь благословляє на добрі справи, а Богородиця захищає від злих очей та оберігає кожної миті. Мирного неба над головою та рідної землі під ногами.

Многая літа!

Прес-служба ФК "Динамо" (Львів)

ТУРНІРНА ТАБЛИЦЯ

Facebook-сторінка

Останні матчі

ФК Кристал U-15 (Чортків) - Динамо U-15 (Львів)

ФК Кристал U-15 (Чортків) - Динамо U-15 (Львів)

ФК Кристал U-17 (Чортків) - Динамо U-17 (Львів)

ФК Кристал U-17 (Чортків) - Динамо U-17 (Львів)

Динамо U-19 (Львів) - ДЮФК

Динамо U-19 (Львів) - ДЮФК "Ніка-05" U-19 (Івано-Франківськ)