Сьогодні, 6 липня, свій День народження відзначає один із тренерів ДЮФА "Динамо" (Львів) Іван Карапінка. З цієї нагоди уся "динамівська" сім'я сердечно вітає уродинника та дарує йому найщиріші побажання.

Нехай вічною втіхою для тебе повсякчас будуть щонайменше дві речі, а саме: невичерпний запас здоров'я та щастя, яке по-дружньому завжди тримає за плече. Окрім того, зичимо успіхів як в особистій футбольній кар'єрі, так і в роботі на тренерському містку. Бажаємо, аби наставницький прогрес завжди був помітний неозброєним оком, а переможні результати не змушували себе довго чекати. Позитиву Тобі на кожному клаптику широкого життєвого шляху. Нехай доля з кожним днем дарує все більше приводів для радощів. Окрім того, натхнення та наснаги Тобі у здобутті поставлених цілей. Нехай усі мрії стануть на крок ближчими до реальності, а задуми, безперечно, втілюються у життя зі швидкістю світла. Зичимо також любові, добра та добробуту.

Нехай Господь завжди благословляє на приємні починання, а Богородиця відвертає усяке лихо. Мирного неба над головою та рідної землі під ногами.

Многая літа!

Прес-служба ФК "Динамо" (Львів)

ТУРНІРНА ТАБЛИЦЯ

Facebook-сторінка

Останні матчі

ФК Кристал U-15 (Чортків) - Динамо U-15 (Львів)

ФК Кристал U-15 (Чортків) - Динамо U-15 (Львів)

ФК Кристал U-17 (Чортків) - Динамо U-17 (Львів)

ФК Кристал U-17 (Чортків) - Динамо U-17 (Львів)

Динамо U-19 (Львів) - ДЮФК

Динамо U-19 (Львів) - ДЮФК "Ніка-05" U-19 (Івано-Франківськ)