У Львові, на вулиці Широкій 81а, функціонує Волонтерський центр при церкві Вознесіння. Благодійна організація займається допомогою дітям, постраждалих внаслідок воєнних дій на Сході України. З проханням долучитися до приємних ініціатив Волонтерський центр при церкві Вознесіння звернувся до ДЮФА "Динамо" (Львів).

Завдяки вищезазначеній благодійній організації та підтримці небайдужих у зону ООС вже було відправлено чимало речей побуту та загального вжитку. Окрім того, як зазначили у Волонтерському центрі, останнім часом зріс попит на речі спортивного екіпірування. Зокрема, за короткий проміжок часу вже вдруге було закуплено 5 футбольних м'ячів, які буде відправлено на Схід України у рамках цивільно-військового співробітництва СІМІС. Варто відзначити, що СІМІС - організація, яка допомагає і проводить просвіту щодо мінної безпеки серед мешканців Донбасу, особливо - серед дітей в школах та інтернатах. 

"Зацікавити допитливих і непосидючих дітей, які позбавлені сучасних гаджетів, найкраще футбольним м'ячем та проведенням якомога більшої кількості часу на спортивних майданчиках. Власне тому, футбольне екіпірування найбільше у цьому контексті і цінують", - йдеться у повідомленні благодійного центру.

Хочемо відзначити, що благочинна організація буде вдячна будь-якій допомозі небайдужих. Якщо Ви маєте можливість віддати вживаний дитячий спортивний одяг на благодійність або ж надати футбольне знаряддя, звертайтесь безпосередньо до Волонтерського центру при церкві Вознесіння, що у районі Левандівки.

Захистимо здорове дитинство, здолаємо ворога разом.

Прес-служба ФК "Динамо" (Львів)

ТУРНІРНА ТАБЛИЦЯ

Facebook-сторінка

Останні матчі

ФК Кристал U-15 (Чортків) - Динамо U-15 (Львів)

ФК Кристал U-15 (Чортків) - Динамо U-15 (Львів)

ФК Кристал U-17 (Чортків) - Динамо U-17 (Львів)

ФК Кристал U-17 (Чортків) - Динамо U-17 (Львів)

Динамо U-19 (Львів) - ДЮФК

Динамо U-19 (Львів) - ДЮФК "Ніка-05" U-19 (Івано-Франківськ)