Сьогодні, 26 червня, свій День народження відзначає наставник ФК "Динамо" (Львів) (U-15) Іван Кульчицький. З цієї нагоди уся "динамівська" сім'я палко вітає уродинника та дарує йому найщиріші привітання.

Бажаємо, аби молодецький запал та максималізм з роками не згасали, а навпаки - розгоралися більш насиченим полум'ям. Хочемо також побажати, аби здоров'я та щастя ніколи не здавалися недосяжно далекими, а завжди несли під руки до нових подвигів. Нехай усі Твої тренерські задуми втілюються у дії твоїх вихованців на полі, а переможні результати в будь-якій сфері життя не змушують себе довго чекати. Перспектив Тобі якомога кращих, професійного зростання та успіхів у досягнення поставлених цілей. Усім чудово відомо, що з гумором набагато легше оминати складні життєві ситуації. Власне тому, зичимо, аби позитиву ніколи не бракувало, а негаразди були лише такі, з яких можна було б посміятися. Бажаємо, аби близькі люди завжди були поряд, а добробут та взаєморозуміння ніколи не покидали Твоєї домівки. Любові тобі повсякденної та віри глибокої.

Нехай Господь завжди благословляє на нові звершення, а Богородиця хоронить від усього злого. Мирного неба над головою та рідної землі під ногами.

Многая літа!

Прес-служба ФК "Динамо" (Львів)

ТУРНІРНА ТАБЛИЦЯ

Facebook-сторінка

Останні матчі

ФК Кристал U-15 (Чортків) - Динамо U-15 (Львів)

ФК Кристал U-15 (Чортків) - Динамо U-15 (Львів)

ФК Кристал U-17 (Чортків) - Динамо U-17 (Львів)

ФК Кристал U-17 (Чортків) - Динамо U-17 (Львів)

Динамо U-19 (Львів) - ДЮФК

Динамо U-19 (Львів) - ДЮФК "Ніка-05" U-19 (Івано-Франківськ)