Сьогодні, 21 червня, свій День народження відзначає головний тренер ФК "Динамо" (Львів) (U-19) Дмитро Фіалка. З цієї нагоди уся "динамівська" сім'я щиро вітає уродинника та дарує йому найтепліші побажання.

Бажаємо, аби зажди вистачало здоров'я та натхнення задля здійснення найграндіозніших задумів. Всіляких успіхів як на тренерському містку, так і на розлогій життєвій стезі. Зичимо, аби одного дня Ти своєю тренерською діяльністю досягнув почесного звання "Містер". В будь-якому випадку "Динамо" (Львів) намагатиметься щоразу сприяти такому зростанню. Взаєморозуміння тобі з підопічними, нехай кожен вихованець згадує про період роботи з Тобою з теплотою на душі. Окрім того, бажаємо щонайбільше позитиву у житті. Нехай радість ніколи не залишає твоєї душі. Зичимо, аби злагода завжди панувала не тільки у футбольній сім'ї, а й у родині. Сімейного благополуччя, добробуту та море любові. Хочемо, аби доля завжди підштовхувала Тебе до правильного вибору та ніколи своїми перешкодами не збивала з потрібного шляху. 

Нехай Господь завжди благословляє на нові починання, а Богородиця допомагає оминати усі незгоди. Зичимо мирного неба над головою та рідної землі під ногами.

Многая літа!

Прес-служба ФК "Динамо" (Львів)

ТУРНІРНА ТАБЛИЦЯ

РЕЗУЛЬТАТИ МАТЧІВ

Наступні матчі

Facebook-сторінка

Останні матчі

ФК Кристал U-15 (Чортків) - Динамо U-15 (Львів)

ФК Кристал U-15 (Чортків) - Динамо U-15 (Львів)

ФК Кристал U-17 (Чортків) - Динамо U-17 (Львів)

ФК Кристал U-17 (Чортків) - Динамо U-17 (Львів)

Динамо U-19 (Львів) - ДЮФК

Динамо U-19 (Львів) - ДЮФК "Ніка-05" U-19 (Івано-Франківськ)