У суботу, 15 червня, відбувся матч Першої ліги Львівської області з футболу між командами "Нафтовик" (Борислав) та "Кар'єр-Дністер" (Старий Самбір/Торчиновичі). Вболівальникові нашої футбольної академії анонсований двобій міг бути цікавий тим, що в ньому чітко простежувався "динамівський" слід.

На стадіонах Львівщини часто можна побачити видовищні зіткнення, красиві голи та доволі відомих у минулому футбольних особистостей України. Окрім того, інколи трапляється й таке, що люди, які зазвичай трудяться пліч-о-пліч у певній структурі, на полі виступають по різні боки барикад. Так сталося і цього разу. У рамках дев'ятого туру Першої ліги Львівщини бориславський "Нафтовик", який наразі пасе задніх у турнірній таблиці вищезгаданих змагань, вдома приймав "Кар'єр-Дністер" (Старий Самбір/Торчиновичі) - команду, яка наразі входить до топ-3 чемпіонату. З "динамівської" точки зору ця зустріч була цікава, перш за все, тим, що за "нафтовиків" виступає прес-аташе нашої футбольної школи Володимир Дидик та тренер Роман Сачко, а кольори "Кар'єра" захищають тренери "Динамо" (Львів) Іван Карапінка та Михайло Музика.

Варто відзначити, що поєдинок у Бориславі завершився перемогою гостей з рахунком 0:2. Іван Карапінка відіграв увесь матч, Михайло Музика з'явився на полі у другому таймі, а Володимир Дидик увійшов до гри наприкінці першої половини протистояння. Романа Сачка у заявці на двобій не було.

Обласні колективи "динамівців" продовжують вирішувати кожен свої турнірні завдання, а "Динамо" (Львів) може тільки тішитися особистим здобуткам членів нашої великої футбольної родини. Ми раді констатувати той факт та пишаємося тим, що наші працівники живуть футболом не тільки в робочих умовах, а й отримують задоволення від цієї гри у свій вільний час. 

Прес-служба ФК "Динамо" (Львів)

ТУРНІРНА ТАБЛИЦЯ

РЕЗУЛЬТАТИ МАТЧІВ

Наступні матчі

Facebook-сторінка

Останні матчі

ФК Кристал U-15 (Чортків) - Динамо U-15 (Львів)

ФК Кристал U-15 (Чортків) - Динамо U-15 (Львів)

ФК Кристал U-17 (Чортків) - Динамо U-17 (Львів)

ФК Кристал U-17 (Чортків) - Динамо U-17 (Львів)

Динамо U-19 (Львів) - ДЮФК

Динамо U-19 (Львів) - ДЮФК "Ніка-05" U-19 (Івано-Франківськ)